Motor Sporları Dünyasının Kalbi Burada Atıyor
2022 Online Gözetmen Eğitim Semineri bilgileri

2022 Online Gözetmen Eğitim Semineri bilgileri

TOSFED Yeni Gözetmen Eğitim Seminerleri, 3 ve 10 Nisan tarihlerinde 2 ayrı oturum olarak yapılacaktır. Gözetmen olmak isteyen yeni adaylar bu tarihlerden herhangi birisini seçerek aşağıdaki link üzerinden kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.

Seminerler, en az lise mezunu, 18 yaşından büyük, TOSFED tarafından bir defada altı ay veya daha fazla hak mahrumiyeti veya yarışmalardan men cezası almamış, Yabancı uyruklu ise ikamet izni olan, faal sporcu, takım yöneticisi veya servis görevlisi olmayan herkesin katılımına açık ve ücretsizdir.

TOSFED Yeni Gözetmen Eğitim Seminerleri
https://gozetmen.tosfed.org.tr/tr/2022_yeni_gozetmen

TOSFED Gözetmen Terfi Seminerleri ise 27 ve 29 Mart tarihlerinde 2 ayrı oturum olarak yapılacaktır. Gözetmenlerimizin bu tarihlerden herhangi birisini seçerek aşağıdaki linklerden kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.

TOSFED Gözetmen Terfi Seminerleri
https://gozetmen.tosfed.org.tr/tr/2022-gozetmen-terfi-semineri

Her seansı 750 kişiyle sınırlandırılan ve çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek eğitimlere, seminer başlangıç saatinden 15 dakika önce Zoom üzerinden gerçek adı ve soyadı görünecek şekilde lobiye giriş yapılması gerekmektedir. Adı ve soyadı tanımlı olmayan kullanıcılar eğitime katılamayacaktır.

Seminerin yapılacağı Zoom linki, katılımcıların kayıt sırasında belirttikleri e-posta adreslerine gönderilecek olup, olası durumlara karşı katılımcıların spam ve gereksiz e-posta kutularını da kontrol etmesi gereklidir.